Meklēšanas forma

Lietus 12 °C Z-ZR vējš 2.3 m/s
Svētdiena, 2018. gada 24. JūnijsVārda dienu svin: Jānis

LLU Atvērto durvju dienā varēs iegūt budžeta vietas

Jana Bahmane
Piektdien, 24. martā, LLU notiks Atvērto durvju diena, kas studēt gribētājiem sniegs iespēju ne vien apmeklēt universitātes fakultātes, piedalīties informatīvās lekcijas un tikties ar universitātes mācībspēkiem, bet arī, startējot konkursos, pretendēt uz valsts finansētām studiju vietām divās no LLU fakultātēm.

«Interesenti Jelgavas pili aicināti apmeklēt no pulksten 10 līdz 15, kur varēs iepazīties ar LLU piedāvātajām studiju iespējām un uzdot jautājumus gan par iestāšanos universitātē, gan arī par lekciju norisi, sadzīvi un ārpus lekciju aktivitātēm,» stāsta LLU pārstāve Lana Janmere. Tāpat būs iespēja apmeklēt informatīvās lekcijas, kas sāksies pulksten 10, tikties ar universitātes mācībspēkiem un doties ekskursijās uz fakultātēm.

Atvērto durvju dienā divas no astoņām LLU fakultātēm interesentiem sniegs iespēju piedalīties zināšanu pārbaudē, pretendējot uz valsts finansētajām studiju vietām. Vides un būvzinātņu fakultātē notiks konkursi, kur skolēniem būs iespēja iegūt budžeta vietu programmā «Zemes ierīcība un mērniecība», «Būvniecība», «Vide un ūdenssaimniecība», kārtojot pārbaudījuma testu jebkurā laikā no pulksten 10 līdz 16, bet ainavu arhitektūras un plānošanas programmā pulksten 13 notiks zīmēšanas olimpiāde. Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā studiju programmā varēs pretendēt uz valsts finansētu studiju vietu. Minētie konkursi norisināsies Vides un būvzinātņu fakultātē Akadēmijas ielā 19.

Savukārt Pārtikas tehnoloģijas fakultāte, kas piedāvā apgūt pamatstudiju programmas «Pārtikas produktu tehnoloģija» un «Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība», aicina skolēnus piedalīties ķīmijas konkursā un pretendēt uz kādu no trīs budžeta vietām. Ķīmijas konkurss pulksten 11 sāksies Jelgavas pils 171. telpā.

«24. marts būs arī pirmā nodarbību diena divās profesionālās orientācijas skolās, ko universitāte piedāvā skolēniem, sniedzot iespēju tuvāk iepazīties ar dažām studiju programmām,» skaidro L.Janmere. Pulksten 11 varēs apmeklēt Jauno būvdarbu vadītāju, būvuzraugu un projektētāju skolu, bet pulksten 12 – Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skolu. Nodarbību norises vieta – Vides un būvzinātņu fakultāte Akadēmijas ielā 19. «Interesenti nodarbības varēs apmeklēt bez maksas, vairāku nodarbību laikā nedēļas nogalēs izprotot būvinženieru un zemes ierīcības inženieru darbu, kā arī pārliecinoties par savu piemērotību šīm specialitātēm,» tā LLU pārstāve.

Sīkāk ar Atvērto durvju dienas programmu un profesionālās orientācijas nodarbībām var iepazīties LLU mājaslapā www.llu.lv.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru