Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Izzinošas programmas skolēniem Ādolfa Alunāna memoriālajā muzejā

www.jelgavasvestnesis.lv
Ādolfa Alunāna memoriālā muzeja kolektīvs rudens un ziemas mēnešos aicina skolēnus piedalīties izzinošās programmās ar spēles un viktorīnas elementiem, papildinot savas zināšanas par Ā.Alunānu un teātri, kā arī attīstot savu aktiermeistarību.

Piemēram, interaktīvajā lomu spēlē «Uz bīnes jāprot grozīties» interesenti varēs izmēģināt savus spēkus lugu fragmentu un anekdošu iestudēšanā, bet nodarbībā «Lai top tēli!» bērnudārzu audzēkņi un 1.–3. klašu skolēni varēs iejusties visdažādākajos tēlos, attīstot savu fantāziju. «Rakstnieku duelis» 5.–9. klašu skolēniem sniegs iespēju atkārtot iegūtās zināšanas literatūrā caur viktorīnu un citiem radošiem uzdevumiem. Tāpat muzejs piedāvā apmeklēt programmu «Bez pūliņa – nekādi augļi!», kas paredzēta 9.–12. klašu audzēkņiem, lai gūtu jaunas zināšanas par Ā.Alunānu un viņa ģimeni, darbiem un devumu teātrim, informē Jelgavas reģionālā Tūrisma centra pārstāve Sandra Grigorjeva.

Programmu ilgums ir aptuveni viena stunda, un vēlamais dalībnieku skaits ir līdz 24 skolēniem. Interesenti pieteikt dalību var pa tālruni 63021180.

Muzejs apmeklētājiem ir atvērts no trešdienas līdz svētdienai laikā no pulksten 10 līdz 17 ar pusdienu pārtraukumu no pulksten 13 līdz 14. Maksa par dalību izglītojošā programmā pieaugušajiem ir 1,50 eiro, skolēniem – 1 eiro, bet Jelgavas pilsētas skolu audzēkņiem – bez maksas.

Foto: no JV arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru