Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 12 °C DR vējš 4.9 m/s
Piektdiena, 2018. gada 22. JūnijsVārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Garozas ielā uzstādītas autobusu pieturas nojumes

Ģirts Pommers
Garozas ielā 22 un 35 uzstādītas autobusu pieturu nojumes, informē pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» ielu ekspluatācijas inženieris Edgars Rubenis.

«Garozas ielas pieturvietas «Cietums» tika labiekārtotas, pamatojoties uz saņemto iedzīvotāju iesniegumu un «Pilsētsaimniecības» speciālistu izvērtējumu.  Pirms labiekārtošanas darbiem abās pieturvietās bija platforma un veci soliņi, nojumes nebija,» precizē E.Rubenis.

Speciālists atzīmē, ka šogad nojumi plānots uzstādīt vēl divās autobusu pieturvietās – «Paula Lejiņa iela» (virzienā uz centru) un «RAF rūpnīca» Aviācijas ielā (virzienā uz centru). Tāpat ir izsludināts iepirkums «Zvejnieku ielas autobusu pieturvietas labiekārtošana», kas paredz nojumes, soliņa, atkritumu urnas uzstādīšanu un pieturvietas platformas izbūvi. Šobrīd tur ir tikai autobusu pieturvietas ceļazīme.

Jāatzīmē, ka šobrīd aktuāls ir atkritumu urnu remonts autobusu pieturās Lietuvas šosejā, Tērvetes ielā un Dobeles šosejā. «Lai gan pieturas regulāri tiek apsekotas, arī iedzīvotāji var iesaistīties pilsētas infrastruktūras uzturēšanas un sakopšanas darbos – ja pamanītas sabojātas atkritumu urnas, soliņi, ceļazīmes vai pieturu nojumes, lūgums ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram POIC pa bezmaksas tālruni 8787,» mudina «Pilsētsaimniecības» speciālists.

Pilsētā autobusu pieturvietu stiklotās nojumes trīs reizes gadā – pavasarī, vasarā un rudenī – tiek arī mazgātas. Pirmā mazgāšana šogad veikta marta beigās. Jāpiebilst, ka Jelgavā pavisam ir 75 stiklotas autobusu pieturvietas. Daļu no tām – Akadēmijas ielā, (Lielajā ielā 1a), Aspazijas ielā, Blaumaņa ielā «Ausekļa iela», Lielajā ielā starp Driksas un Lielupes tiltiem, Loka maģistrālē pie veikala «K-Rauta», Mātera ielā, Pulkveža O.Kalpaka ielā, Pasta ielā 36, pie Pasta ielas rotācijas apļa, Pērnavas ielā pie tirdziņa, Rīgas ielā pie ledus halles, Rīgas ielā 67 pie «Keramikas», Rīgas ielā pie Valdekas doktorāta, Garozas ielā uz Rīgas ielas, Satiksmes ielā 59, Tērvetes ielā uz centru pie «Floras», Tērvetes ielā pirms Rūpniecības ielas uz centru, Uzvaras ielā pie 3. pamatskolas – apsaimnieko SIA «JC Decaux Latvija», bet pārējās pieturvietas pilsētā apsaimnieko «Pilsētsaimniecība».

Foto: Austris Auziņš

 

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja iedzīvotāja attēls

Paldies! Biju patiesi iepriecināta, kad šorīt atklāju nojumi! Nu būs, kur no lietus paslēpties, gaidot autobusu, ko izmantoju vairākas reizes nedēlā.
Lietotāja zuze attēls

urā!!!

Pievienot komentāru

Saistītie raksti