Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 11 °C D-DR vējš 2.8 m/s
Sestdiena, 2018. gada 23. JūnijsVārda dienu svin: Līga

BJMK aicina uz Atvērto durvju dienu

www.jelgavesvestnesis.lv
Bērnu un jauniešu mūzikas klubs (BJMK) ceturtdien, 27. aprīlī, aicina uz Atvērto durvju dienu. Interesenti no pulksten 17.30 varēs iepazīties ar BJMK darbību un mācību iespējām Rokskolā, bet vakara noslēgumā, pulksten 19, ar koncertprogrammu «Gaišs un tumšs» BJMK zālē viesosies ģitārists Reinis Jaunais.

«Šis pasākums paredzēts tiem bērniem un jauniešiem, kuri vēlas iestāties Rokskolas piecu gadu programmā – tajā nodarbības notiek 6 – 7 reizes nedēļā, un, absolvējot Rokskolu, jaunietis saņem apliecību par profesionālās ievirzes izglītības programmas «Rokmūzika» apguvi. Izvadāsim interesentus pa BJMK telpām, atbildēsim uz jautājumiem, stāstīsim par skolas programmu un iespējām,» informē BJMK pārstāve Ieva Reinberga. Viņa papildina, ka vēlamais vecums mācību uzsākšanai BJMK Rokskolā ir 12 – 13 gadi. «Iestāties Rokskolā var mēģināt jau no 11 gadu vecuma, bet jauniešiem no 14 gadu vecuma ir iespēja stāties jau augstākā klasē, taču tad ir jābūt atbilstošam zināšanu līmenim,» skaidro I.Reinberga.

Jāatgādina, ka BJMK Rokskola ir vienīgā akreditētā mūzikas skola, kas realizē profesionālās ievirzes izglītības programmu «Rokmūzika». Programma «Rokmūzika» kā specialitāti piedāvā apgūt elektrisko ģitāru, klasisko ģitāru, basģitāru, bungu spēli vai vokālu, kā arī papildus vienu no šiem instrumentiem vai vokālu apgūt kā otro jeb izvēles instrumentu.

Atvēro durvju dienu noslēgumā, pulksten 19, interesenti aicināti apmeklēt ģitārista R.Jaunā koncertu. Mūziķis vairākus gadus ir koncertējis visā Eiropā, daloties ar savām ģitārspēles prasmēm un oriģināldziesmām, ko R.Jaunais pasniedz publikai, izmantojot dažādas ģitāras spēlēšanas tehnikas. Koncertā izskanēs dziesmas no mūziķa jaunā albuma «Tumšs», kā arī jau iemīļoti skaņdarbi no iepriekšējā mūzikas albuma «Gaišs».

Pasākumu laipni aicināts apmeklēt ikviens interesents, ieeja koncertā – par ziedojumiem.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti