Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 9 °C Z-ZR vējš 6.1 m/s
Otrdiena, 2018. gada 25. SeptembrisVārda dienu svin: Rodrigo, Rauls

Bezmaksas seminārā izglītos par kiberdrošību

www.jelgavasvestnesis.lv
Otrdien, 31. oktobrī, no pulksten 10 līdz 12.30 Viesnīcā «Zemgale» Skautu ielā 2 norisināsies bezmaksas seminārs «Kiberdrošība: kā pasargāt uzņēmuma un privātpersonas datus», informējot interesentus par pieejamiem risinājumiem un praktiskiem ieteikumiem IT sistēmu aizsardzībā.

Līdz ar strauju attīstību tehnoloģiju jomā, Latvijā mēnesī vidēji tiek reģistrētas vairāk nekā 86 tūkstoši IP adreses, un vairāk nekā 80 procentos gadījumu apdraudējumu veido iekārtas ar interneta pieslēgumu, informē semināra organizatori. Semināra laikā dalībniekus informēs par tendencēm pasaulē un Latvijā, stāstīs, kā uzņēmumi un privātpersonas var mazināt risku un kiberuzbrukumu sekas, kā arī iepazīstinās ar risinājumiem, kādi uzņēmumiem pieejami IT drošības pilnveidošanai. Semināra izskaņā varēs dzirdēt arī virkni praktisku ieteikumu, kā preventīvi pasargāt IT sistēmas no kiberuzbrukumiem.

Seminārā uzstāsies «Lattelecom» Biznesa klientu nodaļas vadītājs Gatis Romanovskis un Drošības risinājumu pakalpojumu vadītāja Sarmīte Mickeviča.

Semināru organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Rietumzemgales nodaļa sadarbībā ar telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju «Lattelecom».

Pieteikties semināram, iespējams zvanot pa tālruni 28646086 vai rakstot pa e-pastu: jelgava@chamber.lv.

Foto: www.iienstitu.com

Viedokļi

Pievienot komentāru