Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Atvērto durvju dienā varēs apmeklēt visas LLU fakultātes

www.jelgavasvestnesis.lv
13. oktobrī no pulksten 10 līdz 14 Jelgavas pilī un LLU fakultātēs notiks Atvērto durvju diena – interesenti varēs apmeklēt informatīvas lekcijas par studiju iespējām visās astoņās LLU fakultātēs, tikties ar universitātes mācībspēkiem un studentiem, kā arī iepazīt sev interesējošu fakultāti klātienē, informē LLU pārstāve Lana Janmere.

Jelgavas pilī no pulksten 10 notiks informatīvās lekcijas, kurās varēs tuvāk iepazīt LLU fakultātes un to piedāvātās studiju programmas. Pulksten 10 notiks Meža fakultātei veltīta lekcija; pulksten 10.25 interesenti varēs vairāk uzzināt par Lauksaimniecības fakultāti; pulksten 10.50 – par Informācijas tehnoloģiju fakultāti; pulksten 11.15 – par Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāti; pulksten 11.40 – par Tehnisko fakultāti; pulksten 12.05 – par Veterinārmedicīnas fakultāti; pulksten 12.30 notiks Vides un būvzinātņu fakultātei veltīta lekcija, bet pulksten 12.55 – Pārtikas tehnoloģijas fakultātei. «Interesenti var apmeklēt visas interesējošās informatīvās lekcijas, kā arī patstāvīgi vai kopā ar citiem interesentiem doties uz interesējošajām fakultātēm un studentu viesnīcām. Atvērto durvju dienā visas LLU fakultātes varēs apmeklēt no pulksten 10 līdz 14,» norāda L.Janmere. Iepriekšēja pieteikšanās informatīvajām lekcijām un fakultāšu apmeklējumam nav nepieciešama.

Sīkāk ar Atvērto durvju dienas programmu un profesionālās orientācijas nodarbībām var iepazīties LLU mājaslapā www.llu.lv.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru