Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 1 °C A-DA vējš 1.5 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 23. AprīlisVārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Rīkos semināru par biznesa vidi Ķīnā

www.jelgavasvestnesis.lv
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Rietumzemgales nodaļa 14. martā no pulksten 10 līdz 12 viesnīcā «Zemgale» (Skautu ielā 2) organizēs semināru «Investīcijas un tehnoloģiskā attīstība – izmaiņas biznesa vidē Ķīnā un Latvijā», kurā uzstāsies eksperti LatBAN valdes loceklis un «Linearis» grupas īpašnieks Voldemārs Brēdiķis un Agnese Stūrmane, kura no 2011. gada dzīvo Ķīnā, ir ieguvusi MBA grādu Ksiamenas Universitātē Ķīnā un šobrīd ir SIA «Linearis Translations» un «Linearis IBC» Pekinas vecākā projektu vadītāja.

Seminārā tiks apspriestas šādas tēmas: LatBAN darbība, priekšrocības un iespējas investoriem, «Startup» izveide attīstība un finansēšana, starptautiskā finansējuma piesaiste, kā arī Ķīnas biznesa vides specifika, tehnoloģijas attīstība Ķīnā un to radītās izmaiņas Ķīnas biznesa vidē, sociālie mediji un populārākās aplikācijas Ķīnā, praktiski padomi, strādājot ar Ķīnas tirgu un ķīniešiem.

Dalība seminārā LTRK biedriem: vienam pārstāvim no uzņēmuma bez maksas, katram nākamajam 10 eiro + PVN, uzņēmumu pārstāvjiem, kas nav LTRK biedri, – 15 eiro + PVN.

Reģistrācija:

jelgava@chamber.lv; 28646086 

jrta.asociacija@gmail.com;  63027404           

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru