Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 19 °C Z-ZR vējš 1.7 m/s
Piektdiena, 2018. gada 20. JūlijsVārda dienu svin: Ritma, Ramona

Jelgavā ienāks veikals «H&M»

Ilze Knusle-Jankevica
Tirdzniecības centram «RAF centrs» tiek celta piebūve un centra vadība apstiprina: veikalā ienāks starptautiski zīmoli. Visticamāk, ka viens no tiem būs veikals «H&M».

To, ka Jelgavā plānots atvērt «H&M» veikalu, ļauj secināt tā mājaslapā publicēts darba sludinājums – tiek meklēts pārdevējs veikalā Jelgavā, «RAF centrā». Potenciālo pārdevēju pieteikumi tiek gaidīti līdz 13. augustam.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka tirdzniecības centram tie būvēta piebūve, un, lai gan, atsaucoties uz līguma konfidencialitāti, centra vadība neatklāj, kādi jauni nomnieki veikalā būs, savā mājaslapā publicējuši paziņojumu, ka pēc paplašināšanās «RAF centrā» ienāks jauni pakalpojumi un starptautiski zīmoli. Tirdzniecības centra vadītājs Vitolds Kaupass norāda, ka jau ir izveidotas ērtas papildu autostāvvietas un vēl viena apmeklētāju ieeja, bet būvdarbi pilnībā tiks pabeigti šā gada beigās.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja A. attēls

Ideāli, beidzot kāds normāls apģerbu veikals, savādāk, nepiekrītu VIESIM -jo drīzāk tagad visi jelgavnieki staigā vienādi...No vīriešu apģērbiem Jelgavā pagaidām nav nekā...
Lietotāja jegavnieks.  attēls

Piekrītu ka vajag kino.
Lietotāja gogītis, hahiņš un citi attēls

komēntāri nogalina - nabagu pējie kunkstieni
Lietotāja Viesis attēls

Visai jelgavai vienadas drebes bus xd
Lietotāja Jelgavniece attēls

Savu kino beidzot

Lapas

Pievienot komentāru

Saistītie raksti