Meklēšanas forma

Lietus 12 °C Z-ZR vējš 2.3 m/s
Svētdiena, 2018. gada 24. JūnijsVārda dienu svin: Jānis

Jelgavā būvē lauksaimniecības tehnikas servisu

Ilze Knusle-Jankevica
Ziediņu ceļā 3C, Jelgavā, ir uzsākti «Stokker» lauksaimniecības tehnikas salona un servisa būvniecības darbi, kurus plānots pabeigt jau šoruden. Tehnikas salona, servisa un papildu noliktavas ēkas kopējā platība plānota 2700 kvadrātmetri.

SIA «Stoller» mārketinga speciāliste Guna Baškirova portālam www.jelgavasvestnesis.lv pastāstīja, ka «Stokker» instrumentu centrs kopā ar lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības komandu un pēcpārdošanas servisu Jelgavā, Paula Lejiņa ielā, atrodas jau no 2005. gada. Kopā Zemgales reģionā ir nodarbināti 25 cilvēki, tajā skaitā izbraukuma servisa mehāniķi un aktīvie tirdzniecības pārstāvji.

Jaunais būvniecības projekts uzsākts ar mērķi piedāvāt vēl kvalitatīvāku un mūsdienu tendencēm, kā arī ražotāju prasībām atbilstošu lauksaimniecības un smagās tehnikas servisa centru, kas būs pieejams Jelgavas un visa Zemgales reģiona lauksaimniekiem un uzņēmējiem. Kopējās šī projekta ilgtermiņa investīcijas tiek lēstas ap 2,6 miljoniem eiro. Centru projektēja un autoruzraudzību veic SIA «Arhitekta Imanta Timermaņa birojs». Ģenerālbūvnieks ir SIA «Bukoteks», būvuzraudzību veic SIA «Lerix», būvuzraugs Jānis Zarāns.

Vizualizācija: no uzņēmuma arhīva

Foto: Austris Auziņš

 

 

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti