Meklēšanas forma

Skaidras debesis 20 °C A vējš 1.8 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 21. MaijsVārda dienu svin: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Jaunākās vakances: vajadzīgi transportlīdzekļu vadītāji

www.jelgavasvestnesis.lv
Pieaug pieprasījums pēc dažādu transportlīdzekļu vadītājiem, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums. Vairākas šādas vakances reģistrējuši Jelgavas uzņēmumi «Kulk» un «Jelgavas komunālie pakalpojumi», savukārt uzņēmums «Intransserviss» aicina darbā automehāniķus.

Tāpat tiek meklēti darbinieki ēdināšanas nozarē, kā arī pārtikas ražošanā kur darbā aicināti ēdienu un dzērienu tehnologi, iekārtu mehāniķi. Dažas vakances parādījušās arī kokapstrādē, bet stabils piedāvājums ir šūšanas nozarē, metālapstrādē un būvniecībā, kur vajadzīgi arī palīgstrādnieki demontāžas darbos.

Skolas sāk gatavoties jaunajam mācību gadam, komplektējot komandas un meklējot trūkstošos pedagogus. Piemēram, šobrīd Jelgavas apkaimē darbs tiek piedāvāts angļu valodas, latviešu valodas, bioloģijas skolotājam, vairāki pedagogi vajadzīgi Jelgavas tehnikumā un viena audzinātāja vakance ir pirmsskolas izglītības iestādē Ozolniekos.

Samērā plašs piedāvājums ir mazkvalificētiem darbiniekiem: tiek piedāvāts darbs lopkopim, marķētājiem, šķirotājiem, palīgstrādniekiem, krāvējiem, noliktavas strādniekiem, komplektētājam, iesaiņotājam, miesniekam, pastniekam, mazgāšanas operatoram ķīmiskajā tīrītavā, remontstrādniekam, datu ievades operatoram, sētniekam, apkopējam, intervētājiem. Savukārt pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» aicina darbā kapsētas pārzini. Prasības pretendentam: vidējā vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; teicamas valsts valodas zināšanas; labas prasmes darbā ar datoru; labas komunikācijas prasmes, precizitāte un augsta atbildības sajūta.

VAKANCES

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru