Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C A-ZA vējš 3.1 m/s
Piektdiena, 2018. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Jaunākās vakances: LLU aicina darbā docentu

www.jelgavasvestnesis.lv
Latvijas Lauksaimniecības universitāte piedāvā darbu docentam studiju kursā «Veterinārā darba organizācija». Tas ir nepilnas slodzes darbs uz noteiktu laiku, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums.

Amata kandidātam jābūt ar veterinārmedicīnas doktora zinātnisko grādu, valsts valodas prasmēm augstākajā līmenī un angļu valodas zināšanām. Darba slidinājumā norādītā alga (bruto) ir 454 eiro. Jāpiebilst, ka vakanču skaits izglītības jomā ir pieaudzis, un darbinieki tiek meklēti gan vairākās Jelgavas pilsētas un novada skolās, gan tuvākās apkaimes privātajās pirmsskolas iestādēs.

Jaunajā Jelgavas šokolādes rūpnīcā joprojām septiņas brīvas darbavietas, bet kopumā vakanču skaits ražošanas uzņēmumos ir sarucis. Šobrīd dažas brīvas darbavietas ir kokapstrādes, metālapstrādes, šūšanas, papīra un gumijas izstrādājumu ražotnēs, bet visvairāk vakanču ir pārtikas ražošanas uzņēmumos.

Joprojām daudz vakanču reģistrētas transporta nozarē, būvniecībā, ēdināšanā, medicīnā, sociālajā jomā un tirdzniecībā. Darba piedāvājumi ir arī santehniķim, galdniekam, gāzmetinātājam, metinātājam, dārzkopības speciālistam, nekustamā īpašuma aģentam, apsargam, matrozim, grāmatvedības uzskaitvedim. Savukārt mazkvalificētam darbaspēkam ir tādi piedāvājumi kā lopkopēja, trauku mazgātāja, noliktavas darbinieka, pastnieka, krāvēja, intervētāja, preču izvietotāja, sētnieka darbs.

VAKANCES

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru