Meklēšanas forma

Neliels lietus 2 °C D vējš 4.6 m/s
Svētdiena, 2017. gada 19. NovembrisVārda dienu svin: Elizabete, Liza, Līze, Betija

Jaunākās vakances: Jelgavas uzņēmumi meklē darbiniekus

www.jelgavasvestnesis.lv
Vairāki Jelgavas uzņēmumi meklē darbiniekus, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums. Piemēram, «Latvijas piens» aicina darbā iekārtu mehāniķi un elektrokāra vadītāju, «Jelgavas lielā aptieka» – farmaceitu un farmaceita asistentu, divas vakances ir arī «Jelgavas tipogrāfijā».

Arī Jelgavā topošā šokolādes rūpnīca «Chocolette Confectionary» meklē pārtikas un dzērienu tehnologu un maiņas meistaru, savukārt vēl vairākos mūsu pilsētas uzņēmumos ir brīvas darba vietas palīgstrādniekiem.

Papildspēkus meklē arī Nacionālie bruņotie spēki, kas norādījuši: vajadzīgi karavīri dienestam Sauszemes spēku kājnieku brigādē, Jūras spēku flotilē, Gaisa spēku aviācijas bāzē, Štāba bataljonā, Militārajā policijā un Speciālo uzdevumu vienībā. Bruņotie spēki piedāvā progresējošu atalgojumu (tas pakāpeniski palielinās atbilstoši izdienai un pakāpei, sākot ar 780 eiro «uz rokas»).

Joprojām aug pieprasījums pēc strādniekiem būvniecībā, tostarp augstu kvalificētiem speciālistiem. Bet vairāki uzņēmumi meklē strādniekus, kas varētu iesaistīties demontāžas darbos Jelgavas Valsts ģimnāzijā un Jelgavas pilī.

Pieprasījums ir arī pēc darbiniekiem transporta nozarē, metālapstrādē, izglītībā – vairākus pedagogus meklē Jelgavas tehnikums un Ozolnieku vidusskola –, sociālajā jomā. Piemēram, divas pašvaldības iestādes meklē jaunu vadītāju – Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centra direktora vakancei var pieteikties līdz 5. jūlijam, bet Jelgavas novada sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra «Staļģene» vadītāja vakancei – līdz 7. jūlijam.

Liels pieprasījums ir pēc mazkvalificēta darbaspēka: lopkopja, marķētājiem, ogu lasītājiem, šķirotājiem, palīgstrādniekiem, krāvēja, noliktavas strādniekiem, komplektētājiem, iesaiņotājiem, miesnieka, pastnieka, mazgāšanas operatora ķīmiskajā tīrītavā, remontstrādnieka, mežstrādnieka, datu ievades operatoriem, sētnieka un apkopēja, intervētājiem.

VAKANCES

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Viesis attēls

Algas?????

Pievienot komentāru