Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 1 °C A vējš 0.9 m/s
Otrdiena, 2018. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna

Jaunākās vakances: būvniecības uzņēmums rīko darbinieku atlasi

www.jelgavasvestnesis.lv
Būvniecības un inženierkomunikācijas uzņēmums SIA «Konceps JA» aicina darbā palīgstrādniekus ēku renovācijas darbos, kuri varētu veikt demontāžas, rakšanas un citus darbus. Ar potenciālajiem darbiniekiem uzņēmums rīkos tikšanos – tā notiks 30. novembrī pulksten 12 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Jelgavas filiāles telpās Skolotāju ielā 3.

NVA aktuālo vakanču apkopojumā pieaudzis darba piedāvāju skaits izglītības jomā, lielākoties pirmsskolas izglītības iestādēs. Piemēram, Montesori bērnu attīstības studija «5 vēji» meklē pirmsskolas skolotāju, kura ir dzīvespriecīga un pozitīva, ir gatava tikt galā ar grūtībām, risinot tās un pati pieņemot lēmumus, ir ieinteresēta apgūt arvien jaunas lietas un izzināt nezināmo kopā ar bērniem, ir gatava pieņemt bērnus tādus, kādi viņi ir, un saredzēt katrā labo.

Vakanču skaits audzis arī medicīnā, sociālajā jomā, transporta nozarē, stabils tas ir tirdzniecībā, būvniecībā un ēdināšanā. Arī ražošanas uzņēmumi joprojām meklē dažādus darbiniekus, tomēr kopējais vakanču skaits ražotnēs ir samazinājies. Jāizceļ pārdošanas speciālista vakance PET pārstrādes uzņēmumā «PET Baltija» un tehnologa vakance gaļas pārstrādes uzņēmumā «HKScan».

Ir arī darba piedāvājums elektriķim, šuvējam, santehniķim, metinātājam, gāzmetinātājam, kultūras projektu vadītājam, nekustamā īpašuma aģentam, sekretāram, biroja administratoram, tehniskajam strādniekam, dārzkopības speciālistam, kontrolierim loģistikas centrā, lietvedim, galdniekam. Savukārt Valsts vides dienests izsludinājis konkursu uz vakanto ierēdņa – Juridiskā departamenta Administratīvā soda piemērošanas daļas vecākā inspektora – amatu Jelgavā. Atalgojums: no 550 līdz 750 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pretendenti aicināti pieteikties līdz 12. decembrim.

Mazkvalificētam darbaspēkam ir tādi piedāvājumi kā lopkopēja, trauku mazgātāja, marķētāja, šķirotāja, komplektētāja, noliktavas strādnieka, slaukšanas operatora darbs.

VAKANCES

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru