Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C A-ZA vējš 3.1 m/s
Piektdiena, 2018. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Izsniedz ielu tirdzniecības atļaujas šim gadam

Anastasija Miteniece
Jelgavniekiem, kuri vēlas saņemt tirdzniecības atļauju pašvaldības iekārtotajā ielu tirdzniecības vietās šim gadam, ar iesniegumu jāvēršas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecībā».

Fiziskām personām, kuras reģistrējušas saimniecisko darbību, iesniegumam jāpievieno saimnieciskās darbības veicēja apliecības kopija, savukārt juridiskām personām – reģistrācijas apliecības kopija, informē «Pilsētsaimniecībā».

Noformējot atļauju, tirgotājam būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, kā arī jānomaksā pašvaldības nodeva par ielu tirdzniecību publiskās vietās. Saskaņā ar saistošajiem noteikumiem par Jelgavas pašvaldības nodevām likme par tirgošanos ar paša ražotu lauksaimniecības produkciju un paša izstrādātiem amatniecības darinājumiem ir 0,43 eiro dienā, 2,13 eiro nedēļā vai 7,11 eiro mēnesī. Jāņem vērā, ka viena atļauja tiek izsniegta tirgotājam uz vienu konkrētu pašvaldības iekārtotu ielu tirdzniecības vietu. Tirgotājs norāda arī vēlamās tirdzniecības dienas konkrētajā tirdzniecības vietā.

Jāatgādina, ka pašvaldības ielu tirdzniecības vietas pilsētā ir Lielās un Krišjāņa Barona ielas krustojumā, pie nama Satiksmes ielā 59, Raiņa ielā 37, kā arī Pasta ielā 51/5. Tāpat tirdzniecības vietas iekārtotas arī pie kapiem – Bērzu ceļā 40 pie Bērzu kapiem, Baložu ielā 14 pie Baložu kapiem, kā arī Dobeles šosejā 69 pie Zanderu kapu stāvlaukuma. «Pilsētsaimniecībā» norāda, ka šajās vietās visbiežāk tiek tirgoti sezonāli pašu audzēti un izgatavoti produkti. Proti, vasarā tie ir augļi, dārzeņi un ziedi, savukārt ziemā – vainadziņi, vilnas izstrādājumi un eglītes.

Atļauju tirdzniecībai pašvaldības iekārtotā ielu tirdzniecības vietā var noformēt «Pilsētsaimniecībā» Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16a, 3. kabinetā, pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8 līdz pulksten 10 un no pulksten 15.30 līdz pulksten 16.30, savukārt piektdienās – no pulksten 8 līdz pulksten 10. Brīvdienās un svētku dienās ielu tirdzniecības atļaujas netiek izsniegtas, tādēļ tiem interesentiem, kuri vēlas tirgoties brīvdienās un svētku dienās, atļaujas jāizņem savlaicīgi.

Ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iekārtoto ielu tirdzniecības vietu sarakstu, kā arī tirdzniecības atļaujas noformēšanas nosacījumiem var iepazīties «Pilsētsaimniecības» mājaslapā www.pilsetsaimnieciba.lv, sadaļā «Pakalpojumi», apakšsadaļā «Ielu tirdzniecības vietas».

Foto: JV

Viedokļi

Pievienot komentāru