Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C A-ZA vējš 3.2 m/s
Piektdiena, 2018. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Informēs par izmaiņām uzņēmumu ienākuma nodokļa piemērošanā

www.jelgavasvestnesis.lv
23. janvārī pulksten 10 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Rietumzemgales nodaļa un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA) aicina interesentus uz semināru par izmaiņām uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) piemērošanā. Seminārs notiks viesnīcā «Zemgale» Skautu ielā 2.

Semināra laikā eksperte «KPMG Latvia» nodokļu departamenta direktore Ilze Berga interesentiem stāstīs par 2017. gadā pieņemto jauno UIN likumu, kas stājās spēkā šā gada 1. janvārī. Likums paredz jaunu UIN maksāšanas kārtību, tādēļ tikšanās laikā semināra dalībniekiem tiks izskaidrota ar nodokli apliekamā objekta definīcija, kā arī tas, kā pēc jaunās kārtības tiek aprēķināts nodoklis. Tāpat semināra laikā varēs rast atbildes uz jautājumiem, kad jāiesniedz deklarācija un jāmaksā nodoklis, kādi ir jaunie nodokļa atvieglojumi un pārejas noteikumi, kā arī salīdzināt ierasto un pašreizējo UIN nomaksas kārtību, izvērtējot ieguvumus un zaudējumus. Jāpiebilst, ka semināra ilgums ir trīsarpus stundas.

Dalība pasākumā LTRK biedriem, ja seminārā piedalās viens uzņēmuma pārstāvis, ir bez maksas, savukārt katram nākamajam – 10 eiro plus PVN. Savukārt uzņēmumiem, kas nav LTRK biedri, dalības maksa ir 20 eiro plus PVN.

Reģistrēties pasākumam iespējams, zvanot pa tālruni 28646086 vai rakstot pa e-pastu jelgava@chamber.lv.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru