Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C A-ZA vējš 3.1 m/s
Piektdiena, 2018. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Garozas ielā būvēs veikalu «Top»

Anastasija Miteniece
Garozas un Aviācijas ielas krustojumā plānots būvēt mazumtirdzniecības veikalu «Top». «Mūsu iecere šobrīd ir vidēji liels veikals ar stāvvietu un kulinārijas nodaļu. Par detalizētākiem risinājumiem un termiņiem varēsim runāt tikai pēc projekta saskaņošanas Jelgavas pilsētas Būvvaldē,» stāsta SIA «Mārksmens» īpašnieks Māris Broks.

M.Broks stāsta, ka veikala būvniecībai noskatītais zemesgabals, kas atrodas bijušās cukurfabrikas teritorijā, iegādāts šogad. «Šobrīd mūsu iecere ir vidēji liels veikals, kura tirdzniecības zāle varētu būt ap 600 līdz 700 kvadrātmetriem, savukārt noliktava – 200 līdz 300 kvadrātmetrus plaša,» lēš M.Broks, piebilstot: plānots, ka veikalam varētu būt sava kulinārijas nodaļa – bistro vai kafejnīca –, kā arī aptieka. Tāpat veikala priekšpusē paredzēts izbūvēt automašīnu stāvvietu. «Pārliecinoši par konkrētiem risinājumiem un veikala iekšējo tehnoloģiju varēsim runāt tikai nākamā gada pavasarī,» tā uzņēmējs, skaidrojot, ka līdz tam vēl paredzēti projektēšanas darbi un dokumentu saskaņošana pilsētas Būvvaldē.

Viņš norāda, ka Garozas ielas infrastruktūra likusies pievilcīga vairāku iemeslu dēļ. «Potenciālie klienti ir daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji un privātmāju īpašnieki, jo tuvākajā apkārtnē ir tikai nelieli pārtikas veikali,» tā M.Broks, piebilstot, ka veikals būs pa ceļam arī reģiona un citu pilsētu iedzīvotājiem, kuri Jelgavā iebrauc no Iecavas puses. Uzņēmējs skaidro, ka konkurence pilsētā ir pietiekami augsta, tomēr «katram tirgotājam ir sava vieta un sava niša». «Mēs rēķināmies ar konkurenci un mainīgo situāciju tirgū. Tuvāko gadu laikā Latvijā plāno ienākt jauni tirgotāji, piemēram, tīkls «Lidl», un situācija atkal pamainīsies. Koriģēsim attīstības plānus un pielāgosimies situācijai,» tā M.Broks, norādot: «Top» stratēģija vairāku gadu garumā nemainīgi ir kvalitatīvi produkti par pieejamu cenu.

Foto: JV

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Reinis attēls

Par maz veikalu Jelgavā. Pilna jelgava kut pavadīt savu dzīvi veikalā naudu tērējot. Par labu nāk arī ja tomēr tas veikals patālāk, vismaz iemesls pastaigāties.

Pievienot komentāru